for-outdoor

Veletrh For Outdoor

Výstava vybavení a potřeb do přírody

Před zahájením outdoorové sezony připravilo od 5. do 7. dubna 2013 pražské výstaviště PVA Letňany prezentaci firem zabývajícími se produkty a službami pro příznivce vysokohorské turistiky, horolezectví, vodáctví a ostatních výletů do přírody. Pořadatelé veletrhu For Outdoor připravili řadu doprovodných programů, jako jsou přednášky, promítání cestopisných filmů  a dokumentů z expedic, autogramiády a další. Uskuteční se také soutěž v chůzi po napnutých popruzích Gibbon Slackline Contest a soutěž pro příznivce boulderingu Prague Bouldering Open, která se pro dospělé od 16 let bude konat v sobotu 6. dubna, v neděli pak budou mít možnost závodit v různých kategoriích děti od 4 do 15 let.

Součástí je také 4. ročník veletrhu cyklistického vyžití For Bikes a karavanů For Caravan

Cyklistickou sezonu odstartuje veletrh For Bikes a seznámí návštěvníky s novými trendy pro jízdu na kole v přírodě i ve městě, naleznete zde také komplexní nabídku produktů cykloprůmyslu. Oproti loňskému roku vzrostl počet vystavovatelů ještě o dalších 30 %. V rámci projektu „Kde jezdit“ představí jednotlivé kraje nabídku svých cyklostezek, výletů a zajímavostí. Prezentovat se bude také Český svaz cyklistiky, který  v rámci veletrhu zahájí ve své expozici oslavy 130. výročí založení této organizace. Při této příležitosti budou promítány historické okamžiky české i slovenské cyklistiky, a po celou dobu veletrhu se budou v expozici střídat osobnosti tohoto sportu. K vidění budou také historická kola, dresy a další zajímavosti.

Také For Bikes přichystal doprovodný program, zhlédnout tedy můžete na ploše 2000 m2 kryté plochy závod 4Events, který přináší čtyři atrakce – Red Bull Pumtrack, Chevrolet Trial show, naprostou novinkou budou závody festek na dřevěném minidromu a také sprint dvojic do vrchu na speciální ocelové konstrukci pod názvem „Expressbike.cz Uphill“.  Poprvé v historii tohoto veletrhu se bude udílet cena Grand Prix pro nejlepší exponáty.

Veletrh For Caravan je jedinou ucelenou jarní výstavou obytných automobilů, karavanů a doplňků v České republice. Za účasti největších firem v oboru se zde budou prezentovat všechny značky zastoupené v Čechách i na Moravě, a výstava tak obsáhne celou tematiku karavaningu včetně potřeb a vybavení.

Jak se dostat na PVA Letňany:

Adresa PVA EXPO Letňany:
Beranových 667,
199 00 Praha 9

Nejpohodlnější je doprava metrem, výstaviště se nachází 5 minut pěší chůzí od stanice metra C – Letňany. K areálu také jezdí pravidelné linky autobusů 110, 140, 158, 195, 201, 269, 295, 269 na autobusovou zastávku Výstaviště Letňany.

Nejvhodnější spojení si můžete vyhledat zde.

Pokud pojedete autem, výstaviště je napojeno na přivaděč dálnice D8 z Teplic, Drážďan a Berlína, který je součástí pražského rychlostního okruhu.

Parkování
V bezprostřední blízkosti je k dispozici 3000 parkovacích míst, ať už přímo na parkovišti výstaviště nebo u metra Letňany.

Prohlédnout si můžete také mapku celého areálu.

Ubytování
V průběhu veletrhu se můžete ubytovat v blízkosti PVA Letňany