sport-expo

Sport Expo 2013

7. veletrh sportovních potřeb a vybavení. Pražská INCHEBA přivítá od 9. do 11. května 2013 další ročník oblíbeného veletrhu sportovních potřeb a nabídek pro využití volného času SPORT EXPO. Tradiční je spolupráce se společností Prague International Marathon. Kromě běžeckého vybavení můžete na veletrhu nalézt produkty pro outdoorové sporty, fitness, plavání, in-line bruslení a cyklistiku. Sport Expo se těší velké návštěvnosti, každoročně ji navštíví 30 000 sportovců a příznivců aktivního vyžití volného času z České republiky i ze zahraničí.

Doprovodné programy
V rámci doprovodných programů budou představeny ukázky extrémních sportů včetně workshopů, proběhne závod v boulderingu, uskuteční se řada doprovodných seminářů a poradenství, a na podiu bude celou dobu probíhat bohatý kulturní program.
Zdarma si můžete také vyzkoušet minilekce různých sportů nebo si nechat odborně provést diagnostiku chodidel.

Sport Expo pro děti
Pořadatelé nezapomínají ani na nejmenší návštěvníky, jsou pro ně zdarma připravené zábavné programy a soutěže. Mají například možnost naučit se jezdit na in-linových bruslích od profesionálů ze společnosti INLINETALENT, brusle si zde můžou zapůjčit zdarma.Šanci zvládnout tuto sportovní disciplínu zde mají už i malé děti. Na děti kromě této školičky čeká také sportovní koutek plný her.

Maratonské běhy
Celá tato sportovní událost je završena víkendovým maratonským během Volkswagen Maraton Praha a dále také rodinným během na 4,2 km, závodní procházka se psy na 4,5 km a inline závod na 6,5 km.

Jak se dostat na veletrh Sport Expo
Místo konání: Výstaviště Praha – Holešovice
Adresa: Výstaviště 67, 17090 Praha 7

Otevírací doba:
Čtvrtek 12:00 – 20:00 hod
Pátek 10:00 – 20:00 hod
Sobota 10:00 – 20:00 hod

VSTUPNÉ ZDARMA

Ubytování:
Po dobu trvání veletrhu můžete využít nabídku ubytování v blízkosti holešovického výstaviště. Ze široké nabídky ubytování v Praze si jistě bez problémů vyberete.

Doprava
K areálu se dostanete pomocí tramvajové dopravy, zastávka Výstaviště, tram č. 12, 17, 24.
V blízkosti se také nachází stanice metra C – Nádraží Holešovice.

Parkování:
K dispozici je na 1000 parkovacích míst jak uvnitř areálu, tak v jeho blízkosti.


View Výstaviště Praha-Holešovice in a larger map