regiotour-brno

Regiontour Brno 2013

Na brněnském Výstavišti se od 17. do 20. ledna 2013 uskuteční mezinárodní veletrh turistických možností v regionech České republiky i v dalších státech střední Evropy. Veletrhu se účastní důležité firmy a subjekty zabývající se cestovním ruchem. Součástí je také Veletrh GO, který se zaměřuje na výjezdovou turistiku. Prezentují se zde nejen tuzemští vystavovatelé, ale i poskytovatelé služeb cestovního ruchu v oblíbených zahraničních destinacích a zahraniční turistické centrály.

Letošní ročník nabídne kompletní nabídku turistického vyžití, inspiraci pro cestování a také zajímavé doprovodné programy. Nezapomeňte navštívit například festival krajových specialit a regionálních potravin, dále se rozšiřuje také expozice „Dovolená na vodě“ věnovaná vodáctví. Větší bude rovněž „cyklistická vesnička“, ve které na ploše 600 m2 naleznete informace o cyklostezkách, cyklotrasách a kromě dalších potřebných informací také nabídku jízdních kol, oblečení a dalších doplňků. Zájem o účast v této vesničce je natolik velký, že byly místa na prezentaci zaplněny již ve velkém předstihu. Organizátoři i nadále pokračují v propagování církevní a golfové turistiky.

Pro vyznavače gastroturistiky je určen festival v pavilonu G1 nazvaný RedFoodFest 2013. Zde můžete ochutnat krajové speciality, které uvaří renomovaní šéfkuchaři z regionálních potravin. Národní vinařské centrum chystá přehlídku moravských vinařství a vinařské turistiky. Potěší vás jistě také prezentace malých pivovarů. Tradičně zde proběhne soutěž mladých kuchařů, cukrářů a číšníků nazvaná Gastro Junior Brno – Bidvest Cup.

Mottem letošního ročníku se stalo heslo „ochutnávka, zážitek a výběr dovolené na jednom místě“.

Ubytování
Po dobu veletrhu můžete využít ubytování v apartmánech poblíž brněnského výstaviště. Využijte nabídky hotelů a penzionů v okolí BVV v Brně.

Přihláška
Subjekty se na veletrh mohou přihlásit pomocí elektronické přihlášky.
Návštěvníci mají možnost registrovat se online a zajistit si tak zvýhodněné vstupné.

Otevírací doba veletrhu REGIONTOUR 2013:
Odborný den 17. 1. 2013 od 10:00 do 18:00 (Vstupné pro odborné návštěvníky 500,- Kč, platí po celou dobu veletrhu)
Pátek 18. 1. a sobota 19. 1. od 10:00 do 18:00
Neděle 20. 1. od 10:00 do 16:00

Vstupné pro návštěvníky ve dnech 18. 1. – 20. 1. 2013
Základní vstupné 160,- Kč (v neděli 20. 1. je vstupné 80,- Kč)
Zlevněné 130,- Kč (předregistrovaní na webu, děti 6-15 let, senioři od 60 let, držitelé karty ZTP, ZTP/P, držitelé karty EUROBEDS)
Placený promokód 80,- Kč
Rodinné vstupné 250,- Kč
Rodinný pas 200,- Kč

Parkování
K dispozici máte velkokapacitní parkoviště Expoparking, které je v provozu po celý rok.
Adresa: Křížkovského 51 (vedle brány č. 4 do areálu výstaviště), Brno
Výjezd z Pisáreckého tunelu, kterým vede hlavní komunikace přímo z dálnice D1.
Parkovné: 1000,- Kč (+ DPH) – parkování po celou dobu veletrhu
Jednorázové parkovné 20,- Kč/hod

Plánek veletrhu