neil-young

Neil Young & Crazy Horse v Berlíně

V sobotu 2. června 2013 od 18:30 vystoupí v rámci svého turné s názvem Alchemy Tour v berlínské Waldbühne Neil Young & Crazy Horse. Turné představuje publiku poslední, 35. studiové album Neila Younga „Psychedelic Pill“, které vyšlo v říjnu 2012.

Jde o první společné studiové album s kapelou Crazy Horse od roku 2003, které je složené výlučně z vlastního materiálu. Neil Young a Crazy Horse na konci loňského roku dokončili své turné po severní Americe. V březnu letošního roku se chystají do Austrálie a na Nový Zéland a poté také na letní turné po Německu, kde Neil Young se svou kapelou Crazy Horse (jejímiž členy jsou Frank Poncho Sampedro, Billy Talbot a Ralph Molina) hrál naposledy právě v roce 2003.

Waldbühne Berlin
(v Olympijském parku)
Glockenturmstraße 1, 14053 Berlín
www.waldbuehne-berlin.de

Vstupenky
Vstupenky jsou k dostání za jednotnou cenu cca 82,- EUR. Zakoupit je můžete zde. Díky vstupence máte zdarma nárok na dopravu MHD na a z Waldbühne. Jízdné zdarma platí 2 hodiny před začátkem představení a trvá až do 3 hodin do rána následujícího dne.

Upozornění
Na koncert smíte přinést pouze nealkoholické nápoje v TetraPak či PET obalu o obsahu max. 0,5 l na osobu. Nápoje o větším objemu, stejně jako další objemné věci, sklo nebo plechovky nejsou povoleny.

Doprava
Do Waldbühne se dá celkem snadno dostat veřejnou dopravou. Použijte:
– Linku S5 S-Bahn do zastávky Pichelsberg, odsud asi 10 minut pěšky
– Linky S3 a S75 S-Bahn do zastávky Olympiastadion, odsud asi 15 minut pěšky
– Linku U2 U-Bahn do zastávky Olympiastadion, odsud asi 20 minut pěšky
– Bus M49 nebo 218 do zastávky Haltestelle Ragniter Allee nebo Scholzplatz

Detailně si můžete cestu naplánovat zde.

Parkování
Kolem Waldbühne je omezený počet parkovacích míst, proto doporučujeme použít pro cestu veřejnou dopravu (jízdné hromadnou dopravou na a z Waldbühne je zahrnuto v ceně vstupenky). Pokud přijedete autem, můžete použít placené parkoviště P07, které je přístupné z ulice Passenheimer Straße. Parkoviště P04 a P05 jsou také, za výjimečných okolností, zpřístupněna jako veřejná placená parkoviště.
Parkovací místa pro invalidy jsou umístěny na parkovišti P08, které je dostupné z ulice Passenheimer Straße. Pro použití těchto parkovacích míst je třeba se prokázat průkazem dokazující minimálně 70% invaliditu.

Ubytování
Ubytování si můžete vybrat například na těchto stránkách.