fmx

FMX Gladiator Games 2014

O2 arena Praha – 29. listopadu 2014 od 19:00

FMX Gladiator Games již po čtrnácté, jedna z nejlepších světových FMX akcí pokračuje opět ve velkém stylu. Organizátoři připravují zcela nové věci, triky a spojení motorek, aut a sněžných skútrů, jaké tady ještě nebylo. „Celá historie této akce je provázena těmi nejlepšími jezdci planety, je to tedy standard. My jsme reálně a prokazatelně inspirovali nejednu světovou show. Víme, že k Praze se vždycky všichni obrací, co tady vymyslíme nového. Chceme se znovu posunout dál, jednu z rolí převezme i Robbie Maddison,“ slibují organizátoři. „Loni jsme vytvořili fantastickou scénu díky stage designu Martina Hrušky, který patří ke špičce ve svém oboru. Dělal například i stage design pro letošní turné kapely Lucie. Ale jeho a naše nápady opět posuneme tak, že divák nebude mít šanci, aby se mu show nedostala pod kůži. Dokonce jsme kvůli scéně omezili počet vstupenek v prodeji. Uděláme show století, o tom není pochyb.“

Novinkou v letošním ročníku bude zapojení dvou výherců z řad diváků přímo v O2 arena, kteří si vyzkoušejí pocit proletět se v osobním autě osm metrů nad zemí.

GLADIATOR GAMES 2013 EVENT CLIP – TRIBUTE from 4Elements on Vimeo.

Vstupenky:

Sedadla v 1. patře: 1490,- a 1190,- Kč

Vstupenky do 4. podlaží: 890,- Kč (podle vývoje)

Rezervace:

online zde

Držitelé průkazu ZTP/P – vozíčkáři (890 Kč + průvodce 1 Kč), hromadné objednávky (od 20 ks) na e-mailu info@sazkaticket.cz.

Jak se dostat do O2 areny
Adresa: Českomoravská 2345/17, 190 00 Praha 9

Nabídka ubytování v Praze

Vstup do O2 areny je divákům umožněn běžně 2 hodiny před začátkem akce.

Diváci vstupují do O2 areny Severním vstupem na 1. podlaží z ulice Ocelářská, od stanice metra Českomoravská a tramvajových zastávek z ulice Sokolovská. Tento vstup do O2 areny je zajištěn 18 vstupními turnikety a 2 brankami pro invalidy.

Při velkém počtu diváků mohou vstupovat také Jižním vstupem na 2. podlaží z ulice Českomoravská, od tramvajové zastávky a železniční stanice Nádraží Libeň.

Doprava do O2 areny

metrem: linka B – stanice Českomoravská – u výstupu z metra doprava směr autobusové nádraží a ul. Ocelářská, O2 aréna bude přímo před vámi

autobusem: Přímo před halou je konečná (zastávka Českomoravská) autobusů č. 251, 127, 158, 166, 259, 280, 302, 305, 348, 351, 354, 3, 66, 368, 375, 376 a 377.

tramvají: zastávka Multiaréna Praha – tram. č. 8 a 25

vlakem: Nádraží Libeň – odtud tramvají č. 8 nebo 25 jednu zastávku nebo pěšky

autem: Ze směru od Brna – exit 2 – záchytné parkoviště P + R – Opatov, odtud metrem trasy C do stanice Florenc, zde přestoupit na trasu metra B a pokračovat do stanice Českomoravská.
• Ze směru od Hradce Králového a Mladé Boleslavi – exit 1 – záchytné parkoviště P + R Černý Most, odtud metrem trasy B do stanice Českomoravská.
• Ze směru od Teplic – směr centrum až k nádraží Holešovice – zde je záchytné parkoviště P+ R – nádraží Holešovice, odtud metrem trasy C do stanice Florenc, zde přestoupit na trasu metra B a pokračovat do stanice Českomoravská.
• Ze směru od Strakonic – směr Smíchov do ulice Radlická – záchytné parkoviště P + R – Radlická, odtud metrem trasy B do stanice Českomoravská.
• Ze směru od Plzně – exit 1 – záchytné parkoviště P + R – Zličín, odtud metrem trasy B do stanice Českomoravská.
• Ze směru od Chomutova – pokračovat na obchvat směr Plzeň a Zličín – záchytné parkoviště P + R – Zličín, odtud metrem trasy B do stanice Českomoravská.

Parkování v okolí O2 areny

Rezidenční stání jsou vyhrazena v ulicích Drahobejlova, Ocelářská, K Moravině, U Skládky, Kovářská (mezi ul. Ocelářskou a Sokolovskou), U Svobodárny, Kurta Konráda, Lihovarská, Na Rozcestí a na jižní straně ulice Sokolovské (mezi Balabenkou a ulicí K Moravině), Na Harfě, Českomoravská (mezi ul. Klečákovou a Freyovou), Českomoravská (mezi ul. Kurta Konráda a Drahobejlovou). Auta, která nemají odpovídající povolení k parkování a budou parkovat v této oblasti, mohou být odtažena.

V blízkosti O2 areny je Parkovací dům sloužící především pro krátkodobé parkování. Parkovací dům nepatří O2areně, resp. jejímu provozovateli.

Podrobnosti včetně sazeb za parkování najdete na www.parking-arena.cz